+420 606 600 011
Infolinka
obchod@eulift.cz
Napište nám
Rychlé dodání po celé ČR
Přímo na místo

Plošinové vozíky AKU

Pokud sháníte kvalitního pomocníka pro práci ve skladech, obchodních centrech, na nádražích ci letištích, tak plošinové vozíky jsou tím nejlepším rešením. Jsou skvele využitelné práve pro prevoz materiálu zejména na delší vzdálenosti. Plošinové vozíky HELI s elektrickým pohonem jsou opatreny prípojným zarízením. Velké plus je rovnež možnost dovybavení vozíku vyhrívanou kabinou.

K dispozici jsou plošinové vozíky bez kabiny o nosnosti 1-5 t, plošinové vozíky elektrické s kabinou obsluhy o nosnosti 1-5t a plošinové vozíky elektrické težkotonážní s kabinou obsluhy o nosnostech 15-30t.

Plošinový vozík BD10 s akumulátorovým pohonem má nosnost 1000 kg a jeho ložná plocha je 1400 x 1000 mm. Jeho hlavní predností je ekologický a tichý provoz, který zajištuje kvalitní rídící jednotka CURTIS AC. Po dohode je možná také zmena rozmeru ložné plochy. BD10 je navržen tak, aby u nej byla jednoduchá a pohodlná obsluha, presné a citlivé rízení, plynulý rozjezd a úcinné brzdy. Další predností je také snadná výmena baterie bokem.

Stejné požadavky jako vozíky BD10 splnují také vozíky BD20-50 ci BD20-50k, které mají nosnost 2-5t. Veškeré tyto vozíky lze dovybavit vyhrívanou kabinou, opernými cely, nebo sklopnými ci pevnými bocnicemi. Standardní vybavení vozíku je tažné zarízení, které slouží pro pripojení série prípojných vozíku.

Pro nárocné podmínky jsou zde težkotonážní plošinové vozíky BD150-300k, které jsou rovnež s elektrickým pohonem a vestavenou kabinou. Jejich nosnost je 15-30t. Práve tyto vozíky jsou temi, které jsou využívány predevším ve výrobních závodech letadel k premistování težkých bremen, kde kladou duraz na presnost pohybu a cisté prostredí.

Plošinový vozík BD10
Plošinový vozík BD20-50K
Plošinový vozík težkotonážní