+420 606 600 011
Infolinka
obchod@eulift.cz
Napište nám
Rychlé dodání po celé ČR
Přímo na místo

Tahače AKU

Tahače

Vozík jakým je tahač, je snadno manévrovatelný a díky tomu také nejvíce používaný ve skladech, nemocnicích, hotelech a manipulačních prostorách. Tahače jsou určené pro tažení přívěsných vozíků a vozů, tahání různých platforem na kolečkových podvozcích.

U nás je možnost zakoupit např. tahače elektrické tříkolové pro stojící obsluhu. Tyto tahače mají tažnou sílu do 4500 kg. Jsou nejmenší a nejobratnější verzí elektrických tahačů. Ovládají se ojkou, na které jsou umístěny ovládací tlačítka pojezdů.

Elektrický tahač QYD20-45s-L2 má tažnost 2000 – 4500kg, plynulý rozběh a velmi dobré manévrovací schopnosti. Úzké šasi s nízkou nástupní výškou přinášejí řidiči vyšší komfort a snazší manévrování během manipulace s materiálem.

Naprosto stejnými vlastnostmi se pyšní také elektrické tahače QYS40-60S. Liší se především v tažné síle, která je 4000 – 6000kg. Plynulý rozběh, velmi dobré manévrovací schopnosti, tříkolové provedení a sedící obsluha to jsou jen jeho základní vlastnosti. Ekologický a tichý provoz je samozřejmostí. Jelikož jsou tyto tahače určeny pro intenzivnější pracovní nasazení, tak jsou vybaveny ergonomickou konstrukcí, které zlepšují komfort řidiče a umožňují snadné nastupování a nabízí přehledné uspořádání ovládacích prvků jako v osobním automobilu.

V této kategorii naše firma nabízí také elektrické profesionální čtyřkolové tahače s tažnou silou až 15t. Tyto tahače jsou vybaveny kabinou obsluhy a kvalitními trakčními bateriemi, které jsou rozmístěny rovnoměrně na šasí tahače, kde slouží také jako vlastní zátěž. Tahače QYD80-150 jsou vhodné pro náročné aplikace vyžadující tažení nákladů nebo vychystávání. Jsou určeny pro intenzivnější pracovní nasazení, a proto je možné jej využít na překladištích, v přístavech či např. na letištích apod.

Tahač QYD20-45S-L2
Tahač QYD40-60S
Tahač QYD80-250